Nowy Sącz Taxi cennik

Nowy Sącz Taxi cennik to specjalna oferta przewozowa przygotowana dla naszych Klientów. W skład naszych usług wchodzi między innymi transport osób i bagażu na terenie całego miasta Nowego Sącza, a także okolic. Dodatkowo nieustannie staramy się poszerzać zakres naszych działań transportowych o kolejne obszary. Wszystko to w celu zapewnienia Klientom jak największej wygody zamawiania usług przewozowych. Nasza oferta zawiera zlecenia na stałe i terminowe kursy. Oznacza to, że w zależności od potrzeb można zamówić pojedynczy kurs lub stałe przewozy w różnych dniach. Aby dopasować się do wszystkich potrzeb Klientów, proponujemy także realizację takich zadań jak dostarczanie przesyłek czy drobne zakupy na telefon.

Co oferujemy?

 • przewóz osób i bagażu
 • zlecenia stałe i kursy terminowe
 • dostarczanie przesyłek
 • drobne zakupy na telefon
 • odprowadzanie samochodu klienta
 • holowanie pojazdów
 • odbiór i dowóz dzieci z przedszkoli i szkół
 • realizacja recept
 • pomoc przy wymianie koła
 • doręczanie kwiatów i prezentów
 • obsługa imprez okolicznościowych

 

Tanie taksówki Nowy Sącz

Nasza oferta jest wyjątkowo konkurencyjna. Jeśli więc zależy Ci aby szybko, tanio i komfortowo dojechać do celu, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Nasze tanie taksówki kursujące w Nowym Sączu z pewnością sprostają wszystkim wymaganiom. Oferujemy niezwykle przystępne ceny, a także nowoczesną flotę samochodów przeznaczonych do różnego rodzaju transportu. Dzięki temu możemy zapewnić, że każdy kurs będzie nie tylko szybki, ale i komfortowy.

Nowy Sącz Taxi cennik usług podstawowych

Cennik usług transportowych podzieliliśmy na dwa rodzaje: cennik usług podstawowych i dodatkowych. W naszej firmie wyróżniamy cztery strefy taryfowe od 1 - 4. Pierwsza strefa taryfowa obowiązuje w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00, druga z kolei od godziny 22:00 do 6:00. Trzecia strefa obowiązuje przy przejazdach poza granice miasta bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w godzinach od 6:00 do 22:00, natomiast czwarta obowiązuje w godzinach 22:00 do 6:00.

TaryfaOpisCenaCena z rabatem -15%
 Opłata początkowa - Stała opłata obowiązuje przy rozpoczęciu kursu7,00 zł5,95 zł
Taryfa 1Obowiązuje w dni powszednie w godzinach 06:00-22:003,00 zł2,55 zł
Taryfa 2Obowiązuje w dni powszednie w godzinach 22:00-06:00 oraz w niedziele i święta w ciągu całej doby4,50 zł3,82 zł
Taryfa 3przy wyjazdach poza granice miasta bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie w godz. 06:00 - 22:006,00 zł5,10 zł
Taryfa 4przy wyjazdach poza granice miasta bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie w godz. 22:00 - 06:00 oraz niedziele i święta w ciągu całej doby7,50 zł6,37 zł
 Opłata za 1 godzinę postoju (wszystkie taryfy)30,00 zł25,50 zł

 

Nowy Sącz Taxi cennik usług dodatkowych

Drugim z cenników jest cennik usług dodatkowych, który obejmuje inne usługi niż te ujęte powyżej. W ofercie można znaleźć cenę za zakupy na terenie miasta Nowego Sącza lub poza jego granicami. Oferujemy także przesyłkę kurierską, holowanie pojazdów lub odprowadzenie samochodu. W przypadku konieczności skorzystania z innej niż wyżej wymienione usługi prosimy o kontakt z infolinią.

UsługaCena:
Zakupy50,oo zł
Zakupy poza terenem miejskim50,00 zł + licznik od granicy miasta
Odpalanie na kable 40,00 zł
  
Holowanielicznik x 2
Odprowadzenie samochodulicznik x 2
Zamówienie samochodu combilicznik + 10 zł


Ceny obowiązują od dnia 26.08.2020r